راهنمای خرید

شرکت مسافربری گیتی پیما

راهنمای خرید

سلام ، شما مسافر عزیز با گذر از مراحل گفته شده به سادگی و با اطمینان خاطر می توانید بلیط اتوبوس خود را به مقصد های مختلف از گیتی پیما خریداری کنید.

مرحله ی اول خرید بلیط اتوبوس

در ابتدا بر روی دکمه قرمز رنگ وسط صفحه با عنوان "برای خرید بلیط اینجا کلیک کنید" کلیک کنید و یا از منوی بالای سایت گزینه ی خرید بلیط اتوبوس را انتخاب کنید.

راهنمای خرید بلیط اینترنتی


مرحله ی دوم خرید بلیط اتوبوس

در صفحه باز شده مبدا، مقصد و تاریخ حرکت  مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

راهنمای خرید بلیط اینترنتی


مرحله ی سوم خرید بلیط اتوبوس

پس از جستجو لیست کاملی از تمامی اتوبوس های حرکتی، که مطابق درخواست شماست نمایش داده می شود ، از بین سرویس های نمایش داده شده گزینه مورد نظر را انتخاب و بر روی دکمه خرید کلیک نمایید.

راهنمای خرید بلیط اینترنتی


مرحله ی چهارم خرید بلیط اتوبوس

در صفحه ای که پیش روی شماست،  شما در ابتدا باید صندلی های مورد نظر خود را انتخاب نمایید و برای ادامه ی روال خرید،  شماره موبایل و آدرس ایمیل را وارد کرده و بعد از کنترل کامل اطلاعات نمایشی در این صفحه  بر روی دکمه ی ادامه خرید کلیک نمایید .

راهنمای خرید بلیط اینترنتی


مرحله ی  پنجم خرید بلیط اتوبوس

این مرحله جهت تکمیل اطلاعات مسافرین آماده شده است شما باید  نام و نام خانوادگی و کدملی خود را با انتخاب جنسیت وارد نمایید (لازم به ذکر است برای بانوان دو ردیف صندلی جلوی اتوبوس مجاز نمی باشد)
اگر تعداد مسافرین بیش از یک نفر باشد میتوانید با توجه به امکانی که برای شما گذاشته شده است (مایل به وارد کردن اطلاعات سایر مسافرین می باشم) اطلاعات تمامی مسافرین را وارد نمایید. در نهایت بعد از کنترل اطلاعات بلیط که در سمت چپ سامانه نمایش داده میشود و قبول قوانین و مقررات سایت میتوانید درگاه بانکی مورد نظر خود را انتخاب نمایید و برروی دکمه ی ادامه ی پرداخت کلیک نمایید.

راهنمای خرید بلیط اینترنتی


مرحله ی  ششم خرید بلیط اتوبوس

در مرحله ی قبل شما به پنل بانک هدایت میشوید  و پس از پرداخت وجه به سامانه بازمیگردید، در این صفحه شما نمایی از بلیط صادر شده را مشاهده مینمایید و میتوانید بلیط خود را چاپ کنید، لازم به ذکر است حفظ و نگهداری از شناسه ی پایانه ها تنها بر عهده ی شماست. اطلاعات بلیط خرید شده پس از خرید به صورت پیامک برای شماره موبایلی که اعلام نمودید ارسال میشود.(اگر در حین تکمیل اطلاعات ایمیل وارد نموده باشید اطلاعات بلیط به ایمیل شما ارسال میشود).

راهنمای خرید بلیط اینترنتی